o nas
8
page-template-default,page,page-id-8,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.6,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,qode-theme-ver-28.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-6,elementor-page elementor-page-8

O NAS

pracowniam

Jesteśmy zawodowo i życiowo związanych z Trójmiastem, połączyła nas twórcza pasja, otwartość i umiłowanie prostoty oraz naturalnych tworzyw. Pod szyldem Mozi projektujemy i wykonujemy instalacje artystyczne, przestrzenne, rzeźby, meble, nagrody i statuetki, ceramiki zarówno według autorskich projektów jak i na zamówienie.


Mieszkamy i pracujemy w Gdyni – mieście będącym symbolem nowoczesności, wolności i otwartości na świat. Chętnie czerpiemy z tego dziedzictwa podejmując współpracę z lokalnymi twórcami. Nie obawiamy się eksperymentów, a nowe wyzwania motywują nas do działania.

Jak pracujemy?

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Stawiamy na wysoką jakość materiałów i precyzję wykonania, z równym zaangażowaniem realizując każdy kolejny etap produkcji, począwszy od projektu, poprzez prototypy aż po gotowy mebel czy obiekt. Mamy własne pracownie: stolarską, ślusarską, ceramiczną i druku 3D, dzięki czemu czemu wszystkie nasze pomysły sami prototypujemy. Łączymy tradycyjne techniki rzemieślnicze z nowoczesnymi technologiami. Bardzo lubimy nietypowe rozwiązania, często w swoich realizacjach stosujemy oryginalne rozwiązanie materiałowe czy technologiczne.

Współpraca

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, innymi firmami, branżą kreatywną. Regularnie realizujemy projekty dla instytucji publicznych, przedsiębiorstw czy inicjatyw oddolnych. Współpracujemy m.in. z Wydziałem kultury miasta Gdynia, Akademią Sztuk Pięknych w Gdańsku, Muzeum Miasta Gdyni, Centrum Dizajnu w Gdyni,Pomorskim Parkiem Naukowo Technologicznym. Jesteśmy otwarci na różnorodne formy współpracy. Masz pomysł na wspólny projekt? Zadzwoń lub napisz!